|
У грудні Львів зігріє джазом |
|
02.11.2009 |
 Від 4 до 13 грудня у Львові відбуватиметься дев'ятий міжнародний джазовий фестиваль Jazz Bez. Цього року він представить різноманітні барви джазу, експериментальної та імпровізаційної музики знаних та визнаних колективів, а також творіння нових проектів іменитих музикантів.
За десять днів на фесті заплановано виступи понад 20 джазових проектів, у яких грає близько 100 музикантів з 10 країн світу (США, Японія, Німеччина, Данія, Великобританія, Нідерланди, Франція, Росія, Білорусія, Польща та Україна). Серед учасників варто відзначити Мар’яну Садовську з німецьким проектом Borderland Mariana Sadovska & band, улюбленців львівської публіки проект Shockolad + PL, патріархів львівського джазу Dzyga Jazz Quartet, проект Z-Band одного із найпотужніших українських джазових музикантів, засновника музичного проекту Jazz-Коло Ігора Закуса та багато інших знаних музикантів.
Програма фестивалю Jazz Bez поєднуватиме формати концертів у великих залах та клубні виступи. Більше деталей, що майбутньої забави на сторінці організаторів фесту Мистецього об'єднання Дзига.
|